OSBÜK Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükcü , Türkiye’nin sanayi üretiminin yüzde 33’ünü temsil eden ve 2 milyon insana istihdam sağlayan organize sanayi bölgelerine “Üretime ,

haber7
0

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı  Memiş Kütükcü  , 32 bin işletmenin  üretim  yaptığı organize sanayi bölgelerine (OSB) “Bu dönemde en önemli önceliğimiz çalışanlarımızın sağlığını ve işyerlerimizi korumak. İşyerlerimizde tüm tedbirlere eksiksiz uyarak  üretim  hayatımıza  devam  edelim. Bunun için bir çağrıda bulunuyoruz , ‘Tedbir Al , Çalışanını Koru , Üretime  devam  Et Türkiyem’ diyoruz” şeklinde konuştu.

OSBÜK Başkanı  Memiş Kütükcü  , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 80 şehirdeki 335 organize sanayi bölgesine ‘Tedbir Al , Çalışanını Koru , Üretime  devam  Et Türkiyem’ başlıklı bir yazı gönderdiklerini bildirerek , Türkiye’nin pek çok kentindeki fabrikaların ve OSB’lerin morale ihtiyacı olduğunu ve bu çağrıya olumlu dönüş yapacaklarını dile getirdi. Kütükcü , “Küresel salgın ilan edilen Covit-19 virüsünü işletmelerimize , OSB’lerimize bulaştırmamak , yayılmasını önlemek için her gün yeni tedbirler alıyoruz. Tüm algılarımız , iş yapma süreçlerimiz , çalışanlarımızın mesaileri , müşterilerimizle ilişkilerimiz yeniden şekillendi” açıklamalarında bulundu.

Hem işletmenin hem çalışanın sağlığı korunmalı

OSBÜK Başkanı Kütükcü , salgının ne kadar daha  devam  edeceğinin öngörülemediğini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =