HUAWEI  Share ile gelen yeni Çoklu Ekran Paylaşımı (Multi-screen Collaboration) ,  Windows  ve  Android   arasındaki   engelleri  kaldırıyor. Telefon ekranının doğrudan  Windows  masaüstünde ayrı bir masaüstü gibi görünt

haber7
0

Çoklu Ekran Paylaşımı , yalnızca dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında dosya aktarımını sağlamakla kalmıyor , aynı zamanda dizüstü bilgisayar ile akıllı telefon arasında sorunsuz bir iş birliği yapılmasını da sağlıyor.

HUAWEI ,  Windows  ve  Android  sistemlerinin  arasındaki   engelleri   ortadan  kaldırarak sorunsuz bir şekilde cihazların birbirine bağlanması ile iş verimliliğinde tam potansiyeli gerçekleştiriyor.

Aynı zamanda , klavye , kamera , mikrofon ve fare gibi dizüstü bilgisayar aksesuarları artık  HUAWEI  akıllı telefonun çevre birimleri olarak kullanılabiliyor ve daha rahat bir kullanıcı deneyimi sağlıyor. Bu yeni özelliklerle ,  HUAWEI  MateBook ve akıllı telefonlarla daha kolay iletişim kuran arayüz , sürükle bırak özelliğiyle beraber , akıllı telefona kaydedilmiş içeriği doğrudan dizüstü bilgisayarda görüntülemeyi de sağlıyor.

Dizüstü bilgisayara bağlı çevre birimlerinin , akıllı telefonlarda gezinti için de kullanılabildiği sistem , cihazlar arası geçiş yapmaksızın , mobil uygulamalara sorunsuz erişim sağlıyor. Bu yeni teknoloji , Kirin 980 ve üzeri işlemcili , EMUI 10 ve üzeri yüklü modeller EMUI 10 yüklü  HUAWEI  telefonlar ile birlikte  HUAWEI  Share özellikli ve PC Manager 10 ve daha üst sürümleri yüklenen MateBook modellerinin tamamında çalışıyor. HUAWEI , dizüstü bilgisayar pazarına tüm senaryo deneyimlerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =