Covid-19 tedavisi gören A Milli Takımı'n efsane kalecilerinden  Rüştü   Reçber  , "Şu an iyiyim , evdeyim. Ama  Hala  karantinadayım" dedi.

haber7
0

Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra bir süre hastanede tedavi gören 47 yaşındaki eski milli file bekçisi , 2 gün önce taburcu olarak , evinde karantina altına alınmıştı.

Rüştü Reçber , bir dönem Lig TV de birlikte çalıştığı spor yazarı arkadaşımız Serkan Yetişmişoğlu nun "geçmiş olsun" mesajına;

"Şu anda evdeyim , çok iyiyim. Ama hâlâ karantinadayım" şeklinde cevap verdi.

"BU HASTALIĞIN ŞAKASI YOK!"

Futbol kariyerinde , Antalyaspor , Fenerbahçe , Barcelona ve Beşiktaş ta eldiven giyen ve Ekim 2019 da Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)-UEFA Futbol Gelişim Koordinatörü olarak göreve başlayan Reçber , mesajında şunları söyledi:

"Allah a şükür kurtardık. Yoğun ve uzun bir tedavi süreci yaşadık. Şu an iyiyim , evdeyim. Ama  Hala  karantinadayım. Sevgili Serkan , senin aracılığınla halkımızdan bir ricam var. Lütfen , çok dikkatli olun! Bu işin şakası yok! Bu virüs , genç- yaşlı falan dinlemiyor. Onun için tedbir şart! Evde kalın. Sağlıcakla kalın. Herkese çok selamlar..."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =