Hes Kablo Kayserispor'un başarılı file bekçisi Silviu  Lung  , Kayseri'de mutlu olduğunu ve Kayserispor'da  kalmak  istediğini söyleyerek , "Futbolu özledim" dedi.

haber7
0

Hes Kablo Kayserispor un Rumen kalecisi Silviu  Lung  , futbolsuz günlerini anlattı. Silviu  Lung  , "Her ne kadar ligde iyi konumda olmasak da ,  Futbol  ile yaşamayı seviyorum. Futbolsuz günler çok zor geçiyor. Sürekli evde  kalmak  veya gezememek ,  Futbol  dünyasının  dışında   kalmak  berbat. Sağlık , dünyadaki en değerli varlığımız. Umarım bir an önce Korona Virüsü salgını sona erer" dedi.

"KAYSERİ ÇOK GÜZEL ŞEHİR"

Futbolsuz günleri ile ilgili olarak "Sabah spor yapıyorum , gün içerisinde kitap okuyorum , oyun oynuyorum ya da film izliyorum" diyen  Lung  , geleceği ile ilgili olarak da "Kayserispor da mutluyum. Kayseri , benim ikinci evim haline geldi. Sıcak kanlı insanlar. Futbolu seviyorlar. Kayseri çok güzel şehir. Yemekleri güzel. Açıkçası Kayseri de  kalmak  isterim ama gelecekte neler olacağını göreceğiz" diye konuştu.

"BENİ BAŞKALARI DEĞERLENDİRMELİ"

Kendi performansı ile ilgili bir değerlendirme yapmak istemeyen  Lung  , "Beni , başkaları değerlendirmeli. Taraftar ,  Futbol  adamları değerlendirmeli. Benim kendi kendime değerlendirme yapmam doğru olmaz. Ben sahada işimi yapmaya çalışıyorum. Maç kazanmak için , gol yememek için çaba sarfediyorum. Takım arkadaşlarım da maç kazanmak için ellerinden ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =