Samsun'un Ayvacık ilçesinde yaşayan İlkay Gümüşsu (38)  Koronavirüsten   korunmak  için  oyduğu  incir ağacı  kovuğuna  girdi. Gümüşsu'nun sosyal medyadan paylaştığı o anlar ilgi gördü.

haber7
0

Samsun un Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi nde yaşayan İlkay Gümüşsu , koronavirüs salgınına dikkat çekmek ve hastalıktan  korunmak  için fındık bahçesindeki ağaç kovuğuna girdi.

AĞAÇ KOVUĞUNA GİRDİ

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından mahalle sakinleri de ağaç kovuğunu görmeye gidiyor. Ağacın bulunduğu bahçenin sahibi Salih Ayçiçek , "Bu ağaç yaklaşık 300 yaşında vardır. İçi zaten oyuktu. Ağacımız ilgi görüyor" dedi. 

"KORONA GELSİN BENİ BURADA BULSUN"

Gümüşsu o anlarını "Korona gelsin de beni burada bulsun. Ağaçkakan gibi yuva yaptım buraya. Hey gidi korona erkek ister beni bulmaya , haydi iyi günler" yazarak sosyal medyada paylaştı. Gümüşsu nun sosyal medyadan paylaştığı o anlar ilgi gördü.   

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =