Daha önce pek çok farklı dizi projesi ve sinema filmi yapımlarında rol alan , fakat ekranlardan belirli bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu  Kıvanç  Tatlıtuğ'un , Show TV'de her Pazartesi akşamı yayına giren

haber7
0

Oyunculuk kariyerinde en son Show TV de seyircisini ağırlayan Çarpışma isimli dizi projesinde Baş Komiser Kadir rolünü üstlenen başarılı oyuncu  Kıvanç Tatlıtuğ  un ,  Çukur  dizisinin  ekibine  katıldığı iddiası medya gündeminde geniş yer buldu. Çarpışma nın AY Yapım imzalı aynı yapım şirketine ait  Çukur  dizisinin oyuncu kadrosuna transfer olduğu iddiası özellikle  Sosyal  platformda çok konuşularak hayranlarının ilgi odağı haline geldi.

YAMAÇ LA SAVAŞINDA ARIK BÖKE YE DESTEK VERECEK!

Ünlü oyuncu Nejat İşler , Çağatay Erdenet karakteri ile her hafta reyting rekorları kıran  Çukur  yapımının oyuncu kadrosuna katılmış ve senaryo gereği Yamaç Koçovalı karakterinin en dişli rakibi olarak karşısına çıkmıştı. Tüm bunların yanı sıra zengin oyuncu kadrosuyla tüm dikkkatleri üzerinde toplayan  Çukur  dizisine son olarak da , Çağatay Erdenet in kardeşi Arık Böke Erdenet karakteriyle başarılı oyuncu Barış Arduç ekipteki yerini almıştı.

Diziye dahil olacağı  iddia  edilen  Kıvanç Tatlıtuğ  ise Arık Böke ye Yamaç la savaşında destek verecek.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =