Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven  Bilic  , ayrıldıktan sonra  Süper  Lig'den  teklif  almadığını söyledi.

haber7
0

Beşiktaş ın eski teknik direktörlerinden , West Bromwich in başında yer alan Slaven  Bilic  , beIN Sports a geniş bir röportaj verdi. İşte Slaven  Bilic  in açıklamaları;

Bütün dünya aynı durumda. Ben ve ailem farklı yerlerdeyiz. Oğlum Londra da , ailemin bir kısmı Birmingham da. Disipline bir şekilde yaşıyoruz.

Birleşik Krallık , virüsle savaşmak için farklı bir strateji denedi. Çok ciddi olduğunu söyledikleri gibi , normal hayatımıza da devam edebileceğimizi söylediler. Devamında stratejiyi değiştirdiler. 10 gündür tamamen izole olmuş durumdayız.

Futbol , insanların morali için çok önemli. Bir yandan da futbol , insanlara neşe ve mutluluk veriyor. Dünyada bu durumda gelişme kaydettiğimiz anda bence futbol tekrar başlamalı. İnsanları evde tutmak istemenize bile yardımcı olur. Günde 2 maç olsa , bu , insanların evinde kalmasına yardımcı olur.

West Bromwich te çok basit talimatlar verdik. Oyunculara kilo almamaları gerektiğini söyledim. İngiltere hükümetinden ve federasyondan onayı aldığımız anda antrenmanlara başlayacağız

Oyuncularımıza bireysel olarak verdiğimiz programlar son derece basit. Sonuçlar da çok iyi. Belli bir seviyeyi korumaya çalışıyoruz.

"SÜPER LİG DEN TEKLİF ALMADIM"

Ayrıldıktan sonra Süper  Lig  den  teklif  almadım. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =