Eski Fenerbahçeli  Reto Ziegler  , koronavirüsten dolayı maçların seyircisiz oynanmasıyla ilgili , "Bu  Kötü   tecrübeyi  Türkiye'de yaşamıştım , çok  Kötü  bir deneyimdi" dedi.

haber7
0

Bir dönem Fenerbahçe nin de formasını giyen şu sıralarda ise ABD de Dallas ta top koşturan  Reto Ziegler  koronavirüs ile ilgili konuştu.

"DALLAS TA DA İLGİNÇ BİR DURUM VAR"

Her yerde olduğu gibi , Dallas ta da biz şu anda ilginç bir durum yaşıyoruz. İnsanların bu konuyu ciddiye alıyor. Bu büyük şehrin sokaklarında neredeyse insan yok. Herkes neden evde kalması gerektiğini anlıyor ve sosyal mesafe kuralına uyuyor.

"BELKİ DE BUNLARI KAÇIRACAKTIM"

Eşimle ve kızımla geçirdiğim zamandan memnunum. Kızımın ilk adımlarını gördüm , 1. yaş gününü kutladım. Lig devam etse ve sürekli yolculuk halinde olsak , belki bunları kaçıracaktık. Benim hoşuma gitmeye ntek şey , sevdiğim insanlardan , annem ve babamdan uzak olmak.

Zor olan psikolojik olarak sezonun tekrar ne zaman başlayacağını bilememek. Benim hedefim oynamak. Sabah 6 da kalkıp idman yapmakla bir sorunum yok. ABD de güzel olan , sezon yıl boyunca sürüyor ve hepimizin Aralık 31 e kadar sözleşmesi var. Bu sezonu bitirmek için güzel bir fark yaratıyor. Durum sürekli değişiyor , ne olacağını şu anda bilmemiz zor.

"FENERBAHÇE DE BUNU YAŞADIM"

Sezonun seyircisiz oynanabileceği ihtimali beni rahatsız ediyor. Böyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =