Etiketler:

ABD'de başkanlık seçimi için yarışan Demokrat adaylardan  Joe   Biden  , oylama yöntemi değiştirilmek zorunda kalınsa bile kasım ayında yapılacak seçimlerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ertel

haber7
0

Eski ABD Başkan Yardımcısı  Biden  , NBC televizyonunda koronavirüs salgınının seçimlere yönelik olası etkilerini değerlendirdi.

Salgının ne kadar süreceği belirsizliğini korurken  Biden  , seçimlerin planlandığı takvime göre yapılması gerektiğini söyledi. 

  Bizzat gidip oy kullanılmasını tercih ederim ama bu , salgının durumuna göre değişebilir ve anayasanın gerektirdiği kasım seçimlerini erteleyemeyiz. diyen  Biden  , Seçimleri 3 Kasım da yapmak zorundayız. görüşünü dile getirdi.

ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat Parti arasındaki başkan adaylığı yarışı ,  Biden  ve Vermont Senatörü Bernie Sanders arasında devam ediyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =