Fransa Ligue 1 takımlarından Saint Etienne'de top koşturan sol bek oyuncusu  Miguel Trauco  , önemli açıklamalarda bulundu.

haber7
0

27 yaşındaki Perulu futbolcu  Miguel Trauco  ,  Beşiktaş  ile  Transfer  görüşmeleri yaptıklarını ancak olumsuz sonuçlandığını açıkladı.

 

 

Trauco nun açıklamaları şu şekilde;

"BURADA ÇOK MUTLUYUM"

 

 

"Kariyerimde Flamengo da oynadığım uzun sürenin ardından daha da olgunlaşmış bir dönemdeyim. Oyunun bazı yönlerinde düzeltmem gereken yerler var. Orta alanda da oynayabileceğim. Sözleşmemin bitimine iki yıl daha var ve ben kulüpte çok mutluyum."

"BEŞİKTAŞ İLE GÖRÜŞTÜM"

"La Liga da oynamak istiyorum ve o ligin gerçekten büyük hayranıyım. Türkiye den  Beşiktaş  ve İspanya dan Mallorca ile temaslarımız oldu ancak bir anlaşma sağlayamadık."

"DÜNYANIN EN İYİ TAKIMINDA OYNAMAK İSTERİM"

"Hayalim dünyanın en iyi takımında görev yapmak. Marcelo , Robertson ve Roberto Carlos gibi örneklerden ilham almaya çalışıyorum."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =