Akdeniz  Elektrik  Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) ,Boğaziçi  Elektrik  Dağıtım A.Ş. BEDAŞ) ve Çamlıbel  Elektrik  Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ)  sağlık  kuruluşlarına daha  hızlı  hizmet verebilmek için çağrı merkezi bün

haber7
0

Yeni tip Koronavirüs ile mücadelede  sağlık  çalışanları var güçleri ile çalışırken Akdeniz  Elektrik  Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) ,Boğaziçi  Elektrik  Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) ve Çamlıbel  Elektrik  Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) de  sağlık  kuruluşlarında enerji sorunu yaşanmaması için arıza , bakım ve onarım ekiplerini alarm durumuna geçirdi. Şirketler diğer yandan da çağrı merkezi bünyesinde oluşturdukları özel  hızlı   hat  ile  AEDAŞ  hizmet bölgesi olan Antalya , Isparta , Burdur’da ,  BEDAŞ  hizmet bölgesi olan İstanbul Avrupa Yakası’nda ve ÇEDAŞ hizmet bölgesi olan Sivas , Tokat ve Yozgat’ta bulunan tüm  sağlık  kuruluşlarına bekletmeden hizmet veriyor.

ALO 186 Çağrı Merkezi’nde;  AEDAŞ  ,  BEDAŞ  ve ÇEDAŞ hizmet bölgelerinde bulunan özel hastaneler , devlet hastaneleri , aile sağlığı ve diyaliz merkezleri de dâhil olmak üzere tüm  sağlık  kuruluşlarının hızla ulaşabilmesi için tanımlanan  hızlı   hat  bulunuyor. Bu  hat  sayesinde  sağlık  kuruluşlarından arayanlar tek tuşla müşteri temsilcisine bağlanarak talep ve şikâyetlerini iletebiliyor. Çağrı merkezi de gelen talepleri hızla sahadaki ekiplere ileterek  sağlık  sistemine kesintisiz enerji ulaştırıyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =