Fenerbahçe Futbol Takımı  doktoru  Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu , "Aileleri de koronavirüs testine aldıklarını ve ailelerin test sonucunun negatif geldiğini söyledi.

haber7
0

Fenerbahçe Futbol Takımı  doktoru  Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu , koronavirüs salgını sonrasında kulüpteki son durumu anlattı ve görüşlerini aktardı;

"Ben futbol takımıyla ilgileniyorum , gündemi sürekli takip ettik. Yeniliklere baktık , okuduk. 15 gün önce okuduğunuz , 15 gün sonra bambaşka olabiliyor. Sürekli takip etmek zorundayız. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu nun yaptığı açıklamalar doğrultusunda biz de toplantılar ve çalışmalar yapıyoruz. Kulüp içinde düzenlemeler yaptık."

"KİMSE FUTBOLU DÜŞÜNMEDİ"

"Liglere gerçekten salgının artık hız kaybettiği dönemden sonra başlamak lazım. 2. olarak da psikoloji çok önemli. Son deplasmana gittiğimizde kimse futbolu düşünmüyordu. Bulaşacak mı , değer mi , bir stres içerisindeydi herkes."

"Geri dönüşler iyi futbolculardan. Kime ne söylesek , bir fazlasını yapmaya çalışıyorlar. Antrenman yapmayın deseniz de yapmak isteyen bir kitleyle çalışıyoruz. Herkes elinden gelenin bir fazlasını yapmaya çalışıyor."

"ŞİKAYETLERDE BANA ULAŞIRLAR"

"Kimde şikayet olursa , bana ulaşıyor. Bu yeni bir şey değil. 9-10 yıldır  Fenerbahçe  ile çalışıyorum , 24 saat bana ulaşırlar. Bir kısmı psilojik olarak etkilendi. Boğazım mı ağrıyor , öksürüyor muyum diye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =