DenizBank  , COVİD-19 salgınıyla mücadele sürecinde başlatılan dayanışma kampanyalarına  destek  olmak amacıyla 10  milyon  TL kaynak ayırdığını duyurdu.

haber7
0

Bankadan konuya ilişkin yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Salgınla mücadele doğrultusunda Türkiye’nin 81 ilinde , 14 bine yakın çalışanımızla başta toplum sağlığı açısından risk oluşturabilecek durumlara karşı her türlü önlemi hızla almaktayız. Bu dönemde , 700 ü aşkın şubemizde , müşterilerimizin ve çalışanlarımızın süreci en az hasarla geride bırakabilmesi adına ilk günden itibaren azami çabayı göstermekteyiz.

Şubelerimizde , sağlık çalışanlarımız gibi kamu hizmeti verdiğinin bilinciyle kendi sağlıklarını bir yana bırakarak; emeklilerimizin maaş , çiftçilerimizin müstahsil ödemelerini aksatmadan gerçekleştiren , KOBİ lerimizin ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz karşılayan çalışanlarımıza bu vesileyle teşekkür ederiz.

Attığımız adımlar ve aldığımız tüm önlemlere ilaveten , gerek sağlık gereçleri tedarikine gerek nakdi ve erzak şeklinde yapılan yardımlara katkı sağlamak amacıyla; toplamda 10  milyon  TL tutarında kaynak ayırdığımızı da kamuoyunun bilgisine sunarız“.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =