Zalim İstanbul isimli dizi projesinde oynadığı Seher rolüyle son dönemlerde adından söz ettiren  Deniz   Uğur  ,  Korona   Virüsü  nedeniyle  Dayısı  Cem Bayer’in  yaşamını  yitirdiğini açıkladı.

haber7
0

Pek çok hatrı sayılır dizi projesinde rol üstlenen ünlü isim  Deniz   Uğur  , sosyal medya platformu aracılığıyla takipçilerine  acı  haberi verdi.  Deniz   Uğur  ,  Dayısı  Cem Bayer’in yakalandığı  Korona  Virüsüne  yenik  düştüğünü belirterek hayata gözlerini yumduğunu duyurdu.

 

 

Ünlü oyuncu  Deniz   Uğur  un  Dayısı  Cem Bayer ,  Korona  Virüsünden ötürü hayatını kaybetti.  Deniz   Uğur  , haberi sosyal medya hesabından şu sözlerle açıkladı:

"Pandemi bu kez ailemizden can aldı... Çocukluğumun kahramanı... Kıymetlim... Dünyanın en güzel insanı... Benim canım dayım Cem Bayer bugün vefat etti... Maalesef yoğun bakımda , Covid 19 teşhisi konulduğu gün kaybettik kendisini... Uzaklarda olmak şu an çok ama çok acıtıyor... İznimiz olduğunda o muhteşem kişiliğine yakışır şekilde bütün saygımızla mezarı başında yâdetmek sözümüz... Hepimizin canı çok yanıyor... İleri yaşta ve koah hastası olan dayım izole bir yerde , kendi çiftlik evinde yaşıyordu... Lütfen ama lütfen , bir an bile akıllardan çıkmasın. En titiz şekilde önlem almak , kurallara harfiyen uymak bizim en önemli görevimiz şu an... Bu süreçten beraberce , sabırla , dikkatle , güçlü çıkmamızı diliyorum Allah’tan... "

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 5 =