Hükümetin evde kal çağrısını dinlemeyen vatandaşlar sorumsuzluklarına devam ediyor. İstanbul'daki karantinadan kaçıp Rize'nin Fındıklı ilçesine gelen vatandaş ,  Tek   başına  bir  şehri   tehlikeye  attı.

haber7
0

Sorumsuz kişiler kendileriyle birlikte tüm ülkeye hastalık taşımaya devam ediyor. Birçok vatandaşı  tehlikeye  atmaktan çekinmeyen bir kişi  koronavirüs  testi pozitif çıkmasına rağmen  İstanbul  dan  Rize  ye seyahat etti.

TAKSİ İLE RİZE YE GELDİ

Edinilen bilgiye göre , K.E. isimli şahsa  İstanbul  da korona virüs testi pozitif çıkmasının ardından evinde karantinada kalması istendi. Test sonucu pozitif çıkmasına rağmen evde kalmayarak taksi ile  Rize  ye geldiği öğrenilen şahsın  İstanbul  da olmadığı anlaşılınca güvenlik ekipleri harekete geçti. Yapılan araştırmalar sonucunda şahıs Fındıklı ilçesindeki evinde yakalandı.

K.E. nin  Rize  de bir çok akrabasıyla da temasa geçtiği öğrenilirken , şahsın temasa geçtiği herkese test yapılacağı ve oturduğu binanın da karantinaya alındığı öğrenildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =