Korona   Virüsü  ile mücadele kapsamında pek çok dizi sektörü çekimlerini iptal ederken , Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu eşliğinde ATV ekranlarına taşınan  Kim   Milyoner   Olmak   İster  yarışmasında da format

haber7
0

Genç veya yaşlı ayırdı olmaksızın her yaş grubundaki kişilerin sağlığı için tehdit unsuru oluşturan  Korona  Virüsü salgınından korunabilmek için önlemler en üst seviyeye getirilirken ,  Kim   Milyoner   Olmak   İster  adlı bilgi yarışması programında da bundan böyle konsept değişikliğine gidilmesi kararı alındı. Bilindiği üzere yaşamsal risk teşkil etmesi nedeniyle sosyal hayatı da sekteye uğratan  Korona  Virüsü nden korunabilmek adına televizyon dünyasındaki birçok dizi projesi de yayın hayatına belirli bir süreliğine ara vermişti.

Her hafta izleyici kitlesinin genel - kültür düzeyini yükselten yarışma programı  Kim   Milyoner   Olmak   İster  de  Korona  Virüsü salgınına karşı önlem geliştirilerek  yarışmanın  formatın değiştirilmesi herkesi heyecanlandırdı. Yapılan konsept değişikliğine göre ,  Kim   Milyoner   Olmak   İster  yarışma programının çekimleri şimdiden itibaren seyircisiz şekilde gerçekleştirilecek. Aynı zamanda seyirciye sorma joker hakkının yerine artık ’uzmana sorma ’ isimli joker hakkı bulunacak. Programı katılan yarışmacı adayları ise arzu ettikleri soruda "uzmana sorma jokeri"nden yararlanabilecek ve kendilerine yöneltilmiş olan soruyu okuyup uzmanın fikirlerini almak üzere bir dakika boyunca zamana sahip olacak.

1 MİLYON TL Yİ KAZANAN ARDA AYTEN UZMAN ODASINDA!

Daha önce katılmış olduğu  Kim  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =