Sakarya'da bir  Sağlık   çalışanının  yaşadığı  apartmana   asılan  yazı  tepki  topladı. Yazılan notla kapı kolları ve merdiven korkuluklarına dokunmaması istenen  Sağlık  çalışanı , yazıyı asanlara yazı ile cevap verdi.

haber7
0

Serdivan daki  Sakarya  Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi nde Hasta Hakları Sorumlusu olarak görev yapan Yıldırım A. akşam ailesiyle birlikte yaşadığı eve gittiğinde apartmanın girişine asılan yazıyı görünce şoke oldu. Bilgisayar çıktısıyla  apartman  girişine yazılan yazıda , "Apartmanımızda ikamet eden sayın  Sağlık  çalışanları ,  apartmana  girip çıkarken giriş kapıları ve merdiven korkuluklarına temas etmemenizi önemle rica ederiz" ifadelerini gören Yıldırım A. , yazının boş kalan kısımlarına şu sözleri yazdı:

"Bu apartmanda ikamet eden tek  Sağlık  çalışanı benim hepimiz biliyoruz. Bu virüs olayı er ya da geç illaki bitecek inşallah. Bu sürecin sonunda yine çalıştığım hastaneye gelecek , kapımı vurup odama girecek , ceketinizi düğmeleyip benden kendiniz için yine ayrıcalık isteyeceksiniz. İşte o zaman dilinizi koparır , çenenizi kırarım. Bilginize."  

Yıldırım A. daha sonra yazıyı sosyal medya hesabından paylaşırken ,  Sağlık  çalışanına karşı alınan tutum  tepki  topladı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =