Galatasaray  yönetimi takıma geri dönmeye hazırlanan Mbaye Diagne'nin  fiyatını  belirledi. Kasımpaşa'dan 13 milyon Euro'ya alınan Senegalli yıldız , 5 milyon Euro getiren takıma gönderilecek.

haber7
0

Galatasaray ın sezon başında Club Brugge e kiraladığı Mbaye  Diagne  geri dönüyor…

Teknik direktör Fatih Terim in Belçika da tutunamayan Senegalli yıldızdan yeni sezonda faydalanmayı düşünse de yönetimi golcü futbolcuyu elden çıkartmanın planlarını yapıyor. Cimbom , 13 milyon Euro ya kadrosuna kattığı  Diagne  yi 5 milyon Euro getirene bırakacak.

Diagne golleriyle şampiyonlukta pay sahibi olsa da sorumsuz tavırları nedeniyle Brugge e kiralanmıştı. Belçika da da tutunamayan  Diagne  sezon sonu dönecek.

TERİM İN  Diagne  PLANI

Teknik direktör Fatih Terim in ise kiralık sözleşmesi bitecek olan Florin Andone nin yerine  Diagne  yi monte etmeyi planladığı belirtiliyor. Geçen sezon devre arasında 13 milyon Euro karşılığında Kasımpaşa dan alınan  Diagne  nin 2023 e kadar sözleşmesi var.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: FOTOMAÇ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =