Terörist cenazesine katılan , SİHA’lara karşı çıkan , operasyonların durmasını isteyen CHP'li  Sezgin   Tanrıkulu  şimdi koronavirüs üzerinden  algı   operasyonu  yapma çabasına girdi. Terör örgüt&u

haber7
0

HABER7

 

 

CHP’li vekil  Sezgin   Tanrıkulu  en son geçtiğimiz ay Almanya da Sol Parti (Die Linke) ve Rosa Lüksemburg Vakfı’nın düzenlediği toplantıda , HDP’li Mithat Sancar , HDP’li eski vekil Ertuğrul Kürkçü ve PKK’nın Suriye’deki üst düzey isimlerinden İlham Ahmed aynı masada boy göstermişti. 

Şimdi de ani bir şekilde  Mehmetçik  sevgisi ortaya çıkan (!)  CHP  İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanvekili Sezgin  Tanrıkulu  , Meclis Başkanlığı na Milli Savunma Bakanı  Hulusi Akar  ın yazılı yanıtlaması istemiyle  soru önergesi  verdi.

 

 

YALAN HABER ÜZERİNDEN SORU ÖNERGESİ

CHP Milletvekili  Sezgin   Tanrıkulu  , Askerlerde korona endişesi: 55 kişilik koğuşlarda 100 kişi kalıyor başlığı ile basına sızan yalan haber üzerinden durumu Meclis gündemine taşıdı.

HULUSİ AKAR NE ÖNLEM VARSA ALIYORUZ AÇIKLAMASINI YAPMIŞTI

Milli Savunma Bakanlığı nda birlik ve karargahlarda salgınla ilgili önlem çalışmalarının yönetilip takip edildiği Koronavirüs ile Mücadele Merkezi kuruldu.

Milli Savunma Bakanı  Hulusi Akar  , Kovid-19 ile mücadele konusunda , "Ne tedbir varsa aldık. Mehmetçiğin güvende olması için ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =