KKTC’den Türkiye'ye getirilen ailesiyle birlikte Niğde’de karantinaya alınan  Mehmet  Güven Duman 4.yaş gününü  Niğde  Gençlik ve Spor İl Müdürülüğü’nün  sürprizi  i

haber7
0

Niğde Ömer Halisdemir Üniverstesi kampüsünde KYK yurdunda karantinaya alınan  Mehmet  Güven’e doğum günü sürprizi yapıldı. Karantinadayken 4. yaşına giren  Mehmet  Güven için doğum günü kutlaması hazırlandı.

 

 

Özel kıyafet giyen Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötgünlü ,  Mehmet  Güven’in kaldığı odaya pasta götürdü. Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasındaki mumları üfleyen  Mehmet  Güven’e  Niğde  Gençlik ve Spor İl Müdürü Ötgünlü oyuncak araba da hediye etti. Karantinanın kendi ve ailelerinin sağlığı için çok yerinde bir karar olduğunu söyleyen anne Yeliz Duman çocuğunun doğum gününü kutlayamadığı için çok üzüldüğünü söyleyerek kutlamada emeği geçenlere teşekkür etti.

Yeliz Duman , "Doğum gününü kutlayamadığımız için üzülmüştüm çok teşekkür ederim sizlere. Bu karantina konusu çok yerinde bir karar hem bizim sağlığımız hem ailelerimizin sağlığı için yerinde bir karar. Herkese teşekkür ediyorum" dedi. Yurtta 14 günlük karantinada bulunan vatandaşlarda , sağlıklı bir şekilde süreci geçirmeye çalıştıklarını belirterek bu sorunun hep beraber üstesinden geleceklerini dile getirdi.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =