İstanbul'da çeşitli kamu kurumlarına ait 16  ihale   Corona   virüs  salgın hastalığı  nedeniyle   iptal  edildi. İptal edilen ihalelerin 5’i Kartal Belediyesi’ne ait.

haber7
0

Corona virüs salgını , kamu kurumlarının daha önce programladığı ve ilan ettiği ihalelerin yapılmasını da etkiliyor. İstanbul’un ilçe belediyelerinden Kartal , Pendik , Eyüpsultan , Beylikdüzü , Şişli , Ataşehir ile İstanbul Medeniyet Üniversitesi , Milli Eğitim Bakanlığı Beyoğlu Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu , Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş.(Türk Eximbank A.Ş.) , TCDD 1. Bölge Müdürlüğü’ne ait toplam 16 ihale corona virüs  nedeniyle   iptal  edildi.

Belediyelerin  iptal  ihaleleri

Kartal Belediyesi’nin  iptal  ettiği 5  ihale  şunlar: “Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Alımı” , “Çim Biçimi ve Ağaç Budama Bakım Hizmeti” , “2020 Yılı Ramazan Ayı İftar ve Sahur Yemeği Hizmet alımı” , “Hazır Beton Alımı” , “Ahşap Malzeme Alımı”.

Pendik Belediyesi “Tatlı Alımı” ve “2020 Yılı Ramazan Ayı Etkinlikleri Organizasyonu” ihalelerini , “Covid 19 önlemleri sebebiyle” diyerek  iptal  etti.

Eyüpsultan Belediyesi “2020 Yılı Ramazan Ayı Etkinlikleri Hizmet Alımı İşi” ihalesini şu gerekçeyle  iptal  etti: “ Ülkemizde devam eden Covid-19 Korona virüsü salgını  nedeniyle  hükümetin aldığı tedbirler doğrultusunda ülke genelinde tüm etkinlik ve organizasyonların  iptal  edilmesi sebebiyle ihalenin iptaline karar verilmiştir.”

Beylikdüzü Belediyesi , “İhtiyaç Sahibi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =