Koronavirüse yakalanan Medipol Başakşehir Başkanı  Göksel  Gümüşdağ'ın tedavisi sürüyor. Hala taburcu olmayan  Gümüşdağ  hastalık sürecinde yaşadıklarını anlattı.

haber7
0

Tüm dünya gibi Türkiye yi de etkisi altına alan koronavirüse yakalanan Medipol Başakşehir Başkanı  Göksel Gümüşdağ  ın tedavisi sürüyor. Hastalığın ağır seyrini atlatan ancak hala taburcu olmayan Başkan Gümüşdağ , Sabah tan Murat Özbostan ile konuştu.

 

 

"TOMOGRAFİ ÇEKİLDİ VE VİRÜS"

11 gün önce  Ateş  başladı , daha sonra da aşırı kas ağrısı oldu. Kendimi hiç olmadığım kadar halsiz hissettim , hemen hastaneye başvurdum. Yapılan ilk değerlendirmede  koronavirüs  e yakalanmış olabileceğim söylendi. Tomografi çekildi ve doktorlar virüsün bulaştığını açıkladı. Sonrasında yapılan testlerim de pozitif çıktı. Hızlı bir şekilde tedavi sürecim başladı.

 

 

"İLK 5-6 GÜN ATEŞ NÖBETLERİ GEÇİRDİM"

İlk 5-6 gün ateşim çok yüksekti.  Ateş  nöbetleri geçirdim. Her tarafım ağrıyordu ancak öksürük yoktu. 6-7 gün sonra düzelmeye başladım. İlk günlere göre çok iyiyim , tedavim de başarıyla sürüyor. Ancak daha taburcu olmadım.

"DOKTORLARA SÜREKLİ DUA EDİYORUM"

Sürekli dua ettim ve etmeye de devam ediyorum. Allah şifa versin tüm hastalara. En çok duayı da hekimler ve sağlık görevlileri için ediyorum. Adeta canla başla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =