Sağlık açısından ölümcül tehlikeyi içerisinde barındıran ve dünya çapında hızlı bir biçimde yayılım gösteren  Korona   Virüsü  nedeniyle yetkili isimlerin başlattığı 'Evde Kal!

haber7
0

Kişilere çok hızlı şekilde bulaşması nedeniyle etki alanını her geçen gittikçe genişleten ve ileri safhada can kayıpları ile sonuçlanan  Korona  Virüsü salgınından ötürü sanat dünyasından birçok ünlü isim de yetkili kişilerin Evde Kal! çağrısını dikkate alarak sosyal izolasyon sürecine girdiler. Dünya çapında yaşamsal risk teşkil eden  Korona  Virüsü ne yakalanan kişi sayısında ciddi bir artış kaydedilirken yapılan tüm uyarıları dikkate alıp bu süreci evinde değerlendiren sanatçı  Murat   Boz  ,  sosyal medya  platformu aracılığıyla çıkarmış olduğu dersi sevenleriyle paylaşarak tüm dikkatleri üzerinde topladı. 

Konuya yönelik kişisel hesabı üzerinden gönderi yayınlayarak kendisini takip edenlere moral aşılayan ünlü sanatçı  Murat   Boz  , duygu ve düşüncelerini şu ifadelerle aktardı:

MURAT BOZ: ÖNEMLİ OLANIN FARKINA VARMAYA BAŞLIYORUZ...

Bu zor zamanlarda bakıp da görmediğini öğreniyor insan. Belki bildiklerimizdi onlar ama kolay unutmaya meyilli olduğumuzdan , bırakmışız hepsini bir kenara… Farkına varıyoruz , zor yoldan da olsa bakıp geçtiklerimizi görüyoruz yeniden. Önemli olanın farkına varmaya başlıyoruz. Aslında ne kırılganmışız ve birbirimize ne denli bağlıymışız , anlıyoruz.

İhtiyacımız olan sevgi , saygı , şefkat , merhamet , anlayış , güven... Farklı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =