Ünlü şarkıcı  Aleyna   Tilki  gece yarısından itibaren 20 yaş ve altı için getirilen  sokağa  çıkma yasağı kapsamında ,  yasak  kalkana kadar  sokağa  çıkamayacak.

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Bilim Kurulu nun önerileri doğrultusunda koronavirüsle mücadele kapsamında alınan yeni kararları açıklamış ve 65 yaş üzeri gibi 1 Ocak 2000 doğumlu ve üzeri olanlarından  sokağa  çıkmasına  yasak  getirilmişti.

 

 

"20 YAŞ ALTININ VİRÜS KAPMAYACAĞININ GARANTİSİ YOK"

Cumhurbaşkanı Erdoğan o açıklamasında sözlerini şöyle sürdürmüştü: "Ülkemizin tamamıyla daha önce 65 yaş üstüne uyguladığımız  sokağa  çıkma uygulamasını 20 yaş altına getirmektir. Gece yarısından itibaren 1 Ocak 2000 ve üstü tarihli doğumlularda tıpkı 65 yaş üstü gibi  sokağa  çıkamayacaktır. Bununla gençlerimizi de çocuklarımızı da ciddi manada kontrol altına almak durumundayız. 65 yaş üstü sıkıntıda da 20 yaş altı sıkıntıda değil diye elimizde böyle bir garanti yok."

 

 

ALEYNA TİLKİ YASAĞA TAKILDI

Bu kararın ardından Ünlü şarkıcı Aleyna  Tilki  , 2000 doğumlu olduğu için  sokağa  çıkamayacak.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =