Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih Terim  , kendisine ait instagram hesabından takımıyla yaptığı video konferans yaptığı görüşmenin ekran görüntülerini paylaştı.

haber7
0

Korona virüs tedavisine evde devam edilen Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih Terim  , bugün A Takım oyuncularıyla görüntülü görüştü.

Futbolcularına mevcut sağlık durumunu ve tedavi sürecini anlatan  Terim  , oyuncularının ve ailelerinin genel durumu ile sağlık bilgileri hakkında bilgiler alırken , bu süreçte fizik performans kadar mental olarak güçlü kalmanın önemine dikkat çekti.

Tecrübeli teknik adam , ayrıca liglerin başlama ihtimali ve olası tarihlere ilişkin teknik heyet olarak hazırladıkları , sağlık öncelikli zaman ve iş planlarından da bahsetti.

Fatih  Terim  ve oyuncuları arasındaki görüşme , yaklaşık 40 dakika sürdü.

Başarılı çalıştırıcı , bu görüşmenin fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak , "Hepinizi çok özlemişim. Sizleri görmek beni çok mutlu etti. Hep birlikte taraftarımızla da buluşacağımız günü bekliyorum. Sağlıkla kalın" notunu ekledi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =