Manisa’nın Kula ilçesinde şehrin en işlek caddesinde  Başıboş   atlar  seyir halindeki  otomobilin  tepesine çıktı.  sürücü  büyük panik yaşarken , otomobilde hasar meydana geldi.

haber7
0

4 Eylül Mahallesi Tabduk Emre Caddesi Vergi Dairesi önünde 45 RA 4934 plakalı otomobili ile Devlet Hastanesi istikametine seyir halinde olan Ozan K. , Vergi Dairesi önünde aniden 2  Başıboş   at  ile karşılaşınca panikledi. Sürücü aracını durdurup atların geçmesini beklerken , huysuz ve  Başıboş   atlar   otomobilin  tepesine çıktı.  otomobilin  ön kısmında büyük hasara yol açan  Başıboş   atlar  , daha sonra olay yerinde uzaklaştı. Atların  otomobilin  tepesine çıkması ile cadde üzerinde büyük bir ses yankılanırken , bir anda  atlar  ile karşılaşıp panikleyen otomobil sürücüsü ise çevredeki vatandaşlar tarafından sakinleştirildi. Otomobil sürücüsü olayı yara almadan atlatırken ,  Başıboş  atların sahiplerinden de şikayetçi oldu. Polis ekipleri atların sahiplerini bulmak için çalışma başlatırken , otomobil de cadde üzerinden kaldırıldı.

Öte yandan kazayı gören vatandaşlar ,  Başıboş  atların bir süredir ilçe sokaklarında gezdiği ve kazaya meydan açabileceğini söyledi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =