Kaynaşlı  Belediye Meclisi tarafından oy birliği ile alınan kararla , su ücretlerine 3 ay süre ile  yüzde  80  indirim  yapıldı.

haber7
0

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin geçtiğimiz günlerde Korona Virüs pandemisi nedeni ile Elektrik ve Doğalgazda  indirim  yapılmasını istemiş , su faturalarında da Belediye olarakta destek vereceklerini açıklamıştı.

Bu açıklamanın ardından  Düzce  Valiliği’nden alınan izin ile  Kaynaşlı  Belediye meclisini toplayan Başkan Şahin , meclis üyelerine Kaynaşlı’da  Suya  3 ay süre ile yüzde 80  indirim  teklifini götürdü. Meclis üyeleri Belediye Başkanı Birol Şahin’den gelen teklifi oy birliği ile kabul etti. Buna göre Nisan-Mayıs ve Haziran aylarında Kaynaşlı’da suda yüzde 80 yapılması kararlaştırıldı. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Birol Şahin: ‘ Dünya’da ve ülkemizde bir virüs salgını var. Bu kapsamda bir çok tedbirler alınıyor. Bizde  Kaynaşlı  Belediyesi olarak bir çok çalışmalarda bulunduk. İlçe genelinde bir çok noktada dezenfekte çalışmaları yaptık. Bu çalışmalarımız zaman zaman devam edecek. İlerleyen süreçlerde camilerimizin tamamında bir kez daha temizleme çalışması gerçekleştireceğiz. Gönlümüz teravih namazlarını camilerimizde kılmaktan yana geçiyor. İnşallah süreç çabuk bitmesi taraftarıyız.  Kaynaşlı  Belediye Meclisi olarak halkımıza nasıl bir destek verebiliriz bunu düşündük taşındık. Toplantımız normalde 3 ay ertelenmişti. Valilikten bununla ilgili bir izin aldık. Bir araya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =