Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunan Hindistan'da polis , birkaç gün önce sokağa çıkanlara karşı sert mücadelede bulunurken bu kez evde kalan vatandaşları eğlendirmek için şarkı

haber7
0

Hindistan da da 21 günlük sokağa çıkma yasağı süreci devam ediyor. Yasağa uymayarak sokağa çıkanlara karşı  Hint  polisin sert mücadelesi dünya gündemine oturmuştu.  Hint  halkı ise  artık  salgın tehlikesini ciddiye aldı ve çoğunun evlerine çekildiği gözlemlendi.

Hint  polisi  de bu kez evde kalan vatandaşları eğlendirmek için sokak sokak gezerek  şarkı  söyledi.  Hindistan  ın birkaç eyaletinde polisin bu nazik davranışı sosyal medyada kısa sürede büyük beğeni topladı. Vatandaşlar bu kez  polisi  alkışladı.

Kalküta eyaletinde polis , ünlü bir şarkın sözlerini değiştirip  koronavirüs  ile ilişkilendirerek yeniden seslendirdi. Şarkının yeni sözleri vatandaşları hem virüs hakkında uyardı , hem de eğlendirdi. Farklı eyaletlerde polisin seslendiği şarkılar balkonlarda bekleyen vatandaşlara moral oldu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =