Honda  , koronavirüs salgını süresince servis hizmetini  devam  ettiren işletme sahiplerine ve bireysel müşterilere özel , taksit erteleme kampanyası başlattı

haber7
0

Honda nın ,  koronavirüs  salgınında servis hizmetini  devam  ettiren işletmeler ve kişiler için hazırladığı  destek  kampanyasına göre , scooter segmentindeki seçili modellerde ödemeler temmuzda başlıyor.

 

 

Honda açıklamasına göre , marka , Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından uluslararası pandemi olarak kabul edilen  koronavirüs  salgını süresince servis hizmetini  devam  ettiren işletme sahiplerine ve bireysel müşterilere özel bir kampanya başlatıldı.

İşletme sahipleri haricinde bireysel müşterilerin de faydalanabileceği nisan ayına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında 3 ay erteleme imkanı sunularak ödemelerin temmuz 2020 tarihinde başlatılması sağlanıyor.

 

 

Özellikle gıda ve perakende sektöründe hizmet veren işletmecilerin yararlanabileceği  destek  kampanyasında , Honda’nın scooter segmentindeki Spacy Alpha , Activa S ve PCX 125 modelleri için 15 bin TL’ye varan kredi kullanımına yüzde 0 ,66’dan başlayan faiz oranı ile ödemesi 3 ay sonra başlayacak 24 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =