Corona  Virüs  salgını nedeniyle  konut  satışlarının durduğunu belirten sektör temsilcileri , durgunluğa  çareyi   online  platformlarda gerçekleştirilen görüşmeler ve telefonla satış yönteminde buldu.

haber7
0

Sektör temsilcileri , Covid-19 salgınına karşı alınan önlemler kapsamında vatandaşların evde kalması nedeniyle konut satışlarında yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Babacan Holding Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Babacan , salgının , her sektörü olduğu gibi gayrimenkulü de olumsuz etkilediğini belirterek , mevcut şartlarda sektörde yeni bir dönemin de başladığını söyledi.

 

Önceliklerinin; çalışanlarının sağlığı olduğunu dile getiren Babacan , sosyal mesafeyi korumak adına çoğu firma gibi evden ve dönüşümlü çalışma sistemine geçtiklerini anlattı.

Babacan , tüketicinin evden çıkmadığı bu dönemde dijitalleşerek hizmet vermeye başladıklarını kaydederek ,

"Tüm satış ve pazarlama ekibimiz  online  olarak hizmet vermeye devam ediyor. Çeşitli uygulamaları geliştirerek tüketiciye daha iyi bir satın alma deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Maket üzerinden daire satışı yapılıyorsa görüntülü görüşme ile neden yapılmasın?" dedi. Şimdiye kadar tüm gayrimenkul sektöründe  konut  satışlarının projelerin satış ofislerinden gerçekleştiğini aktaran Babacan , "Mevcut şartlarda müşterilerle yapılan tüm görüşme ve satış işlemlerinin  online  olarak da yapılabileceğini düşünüyoruz. Böylece müşteriler evlerinden veya iş yerlerinden çıkmadan uzmanlarımıza canlı olarak bağlanarak görüşebilecek , proje sunumlarının ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =