Elazığ  Valisi Çetin Oktay Kaldırım , korona virüs tedbirleri kapsamında şehir dışından kente gelen herkesin 14  gün   karantina  altına alınacağını , uymayanlara ise 3 bin 150 TL ceza kesileceğini bildirdi.

haber7
0

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım , korona virüs tedbirleri kapsamında şehir dışından kente gelen herkesin 14 gün karantina altına alınacağını , uymayanlara ise 3 bin 150 TL ceza kesileceğini bildirdi.

Korona virüs salgını kapsamında tüm yurtta olduğu gibi  Elazığ  da da her türlü tedbir alınıyor. Alınan tedbirler her geçen gün artarak devam ederken , son olarak kente gelen herkesin 14 gün karantinaya alınacağı bildirildi. Bu kapsamda şehre giriş noktalarında güvenlik güçlerinin uygulama yaptığı kaydedildi.

Vali Çetin Oktay Kaldırım yaptığı açıklamada , "Aldığımız karar gereği  Elazığ  a dışardan gelen herkes 14 gün boyunca Karantinaya alınacak ve evlerinden çıkmalarına müsaade edilmeyecektir. Çıkanlara ise her ihlal için 3 bin 150 TL para cezası uygulanacaktır. Zorunlu haller dışında  Elazığ  a gelmeyin" dedi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =