MKE  Ankaragücü  Yönetim Kurulu'nun "Milli Dayanışma Kampanyası"na  100  bin lira destekte bulunduğu bildirildi.

haber7
0

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın başlatmış olduğu "Milli Dayanışma Kampanyası"na yönetim kurulu üyelerinin de  destek  verdiği kaydedildi. 

Açıklamada , "Ülkemizin milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu hassas dönemde yönetim kurulumuz , Cumhurbaşkanı mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ın başlatmış olduğu bu kampanyaya  100  bin lira katkıda bulundu." ifadeleri yer aldı. 

Konuyla ilgili kulüp başkanı Fatih Mert de "Bireysel yardımlarımızın yanında yönetim kurulu olarak da Sayın Cumhurbaşkanı mızın başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası na  destek  oluyoruz. Koronavirüs ile mücadele konusunda canlarını hiçe sayarak insanların sağlığını kurtarmak için uğraşan doktorlarımıza ve sağlık personelimize şükranlarımı sunuyorum. Bu virüsle mücadeleyi , bu zorlu süreci el birliği ile dayanışma içerisinde atlatacağımıza inanıyorum. Koronavirüsten etkilenen vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Hayatını kaybedenlere yüce Allah tan rahmet diliyorum." paylaşımında bulundu. 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =