Philip Cocu'nun çalıştırdığı Derby County'nin  Ferdi  Kadıoğlu'nu istediği iddia edilmiş ve 15 milyon euroluk teklif yapacağı gündeme gelmişti.

haber7
0

Fenerbahçe nin eski hocası  Philip Cocu  nun çalıştırdığı  Derby County  nin  Ferdi   Kadıoğlu  nu istediği iddia edilmiş ve 15 milyon euroluk teklif yapacağı yazılmıştı. Derby ye yakın kaynaklar ise bu durumu yalanladı. The Athletic in Derby Country muhabiri Ryan Conway ,  Ferdi  nin ilerde bir ihtimal olabileceğinin ama şu anda Derby nin kendisine teklif yapmayı düşünmediğini belirtti. Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan gazeteci Richard Cusack , "Dün geceden beri Türk kaynaklar iddia ediyor. Ya Derby nin olağanüstü bir ilgisi var ya da menajeri çok iyi çalışıyor" yazmıştı. Conway de , "Bu sonuncusu. Ocak ayında da aynıydı. Derby , onunla ilgili hiç görüşmemişti. Fenerbahçe mali sıkıntı yaşıyor ve oyuncu satması gerekiyor. Cocu da Fenerbahçe nin eski hocası olduğu için Derby ye yazmak kolay" ifadelerini kullandı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =