FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır , koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir evde olduğunu belirtirken ,  hakemliğe  başlama hikayesini paylaştı.

haber7
0

Evde kalınması gerektiğini vurgulayan deneyimli hakem , "18 gündür evden çıkmıyorum. Bu süreci devlet büyüklerimizin uyarılarını dikkate alarak geçirmemiz gerekiyor. Hakkımda çıkan asılsız haberlere itibar etmeyiniz." ifadelerini kullandı.

 

 

Futbolcu olacakken , hakem olduğunu belirten Çakır , "Futbol aşığı biriyim , bu sevgi babamdan kaynaklanıyor. Ben futbolcu olmak istiyordum aslında ve 10 yaşında Kartalspor un altyapısında oynamaya başladım. Çok da güzel takımımız vardı , forvet oynuyordum. Şampiyonluklar da yaşıyorduk. Hakemlikte mütevazi olabilirim ama futbolculukta olmayacağım , iyi de oynuyordum. 17 yaşına geldiğimde bir sakatlık geçirdim , 3-4 ay futbola ara vermek zorunda kaldım. Bu dönemde bir hakem kursu açıldı , babamdan dolayı bu camiayı iyi biliyordum ve büyük bir sempatim vardı. Futbola olan tutkum sebebiyle maçları ücretsiz  izleyebilmek  için  hakemliğe  başladım." dedi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =