Yeni kontratlar için en yüksek oyuncu maaşı yıllık 1  milyon   Euro  olarak kararlaştırıldı. Gökhan ve Caner'e de bu tarifeden kontrat teklif edilecek.

haber7
0

Koronavirüs salgını sonrası dünya futbolunda ciddi bir küçülme yaşanacağı öngörülürken ,  Beşiktaş  da kolları sıvadı. Siyah- Beyazlı yöneticiler , kulüplerin en büyük yükü olan oyuncu maaşları ile ilgili çok önemli bir karar aldı. Bundan sonra yapılacak sözleşmelerde yılık  tavan  ücretin 1  milyon   Euro  olması kararlaştırıldı. YÖNETİM GERİ ADIM ATMAYACAK Beşiktaş yönetimi bu sezon sonu sözleşmesi bitecek olan ve mevcut maaşları 1  milyon  750 bin  Euro  olan  Gökhan Gönül  ile Caner e de  tavan  fiyat olan 1  milyon   Euro  dan teklif yapacak. Hiçbir şekilde bu rakamın üzerine çıkılmayacak. SÖZLEŞMELERDE REVİZE Artık daha düşük maliyetli transferler yapacak olan  Beşiktaş  yönetimi , sözleşmesi devam eden oyunculardan da fedakarlık isteyecek. Yüksek maaş alan ve indirime yanaşmayan oyunculara yollar ayrılacak.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =