DxOMark ölçümlerine göre hem ana kamera hem selfie kamerasında sırasıyla 128 ve 103 puan alan  Huawei   P40  Pro , fotoğrafçılığın zirvesine yerleşti.  Dünyanın  en  iyi  fotoğraf kamerası seçilen  Huawei   P40  Pro

haber7
0

Huawei P40 Pro ile yeni nesil mobil fotoğrafçılığın sunduğu profesyonellik ve konfor tek bir karede toplanıyor. Huawei P40 Pro’nun kamera yetenekleriyle eşsiz anlar kurgulamak , fotoğraflarınıza istediğiniz yorumu yansıtmak hiç olmadığı kadar kolay ve eğlenceli. Bir fikir ve küçük ipuçlarıyla nefes kesen görüntüler yakalamak tahmin edildiğinden çok daha kolay. Biraz ışıkla oynamak , doğru yerde konumlanmak veya yerinde bir yakınlaştırma yapmak şahane fotoğraflar yakalamak için yeterli.

 

 

Huawei P40 Pro , daha önce çekime değmeyeceğini düşündüğünüz çok zor durumlarda dahi kameranın size tam dinamik aralıklar vermesini sağlıyor. Güçlü özelliklere sahip olan Huawei P40 Pro , neredeyse tüm aydınlatma koşullarında harika görüntüler kaydedebiliyor.

Huawei P40 Pro’nun sunduğu profesyonel fotoğrafçılık özellikleri; en  iyi  portre çekimlerine , en  iyi  manzara ve ultra yakın çekimlere olanak tanıdığı gibi doğrudan güneş ışığında veya ışıktan yoksun gecelerde en  iyi  fotoğrafları yakalamanıza yardımcı oluyor.

 

 

Fotoğrafın en önem verilen özellikleri: Özneleri arka plandan ayırmak ve düşük ışıkta  iyi  çekimler yapmak. Düşük ışıkta çekim yapmak , fotoğraf makinelerinde olduğu gibi kameranın yeteneklerine de bağlıdır.  P40  Pro ile düşük ışıkta çekim yaparken daha yüksek performans elde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =