Türkiye  İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle , hedeflerinden sapmadıklarını belirterek , "Hedeflerimizin arkasında ve peşindeyiz. Aksamalar olabilir ama bunları telafi edecek zamanlar var önümüzde.

haber7
0

Gülle , AA muhabirine yaptığı açıklamada , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına desteklerin çığ gibi büyüdüğünü , bu davetin kendilerine ilham verdiğini ve kampanyaya 61 ihracatçı birlik başkanı ile birlikte TİM olarak 15 milyon TL ile katıldıklarını bildirdi.

 

 

Türkiye nin ve dünyanın çok önemli sınavdan geçtiği bir ortamda herkesin ülkeye , devlete , millete , insana , üretime sahip çıkması gerektiğini vurgulayan Gülle , TİM de ışıkların hiç sönmediğini , üretimin hiç durmadığını , 7 gün 24 saat ihracat yapıldığını anlattı.

Gülle , her ay ihracatçıların ülkeye güzel haberler verdiğini ifade ederek , "Her şeye rağmen üretimimizi yaptık. Bu ülke için getirdiğimiz dövizin yanında ihracatçı birliklerimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımızın Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına katılmaktan gurur duyuyoruz. İhracatçılar olarak bu ülkenin her zaman , her daim hizmetinde olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz." şeklinde konuştu.

 

 

"Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına katılım ve desteğe yönelik Türk insanının ferasetinin yüce olduğunu belirten Gülle , şunları kaydetti:

"Bu anlamda çok geniş cevap bulacaktır. Önümüz ramazan ayı... Yapılacak hayırlar ile inanıyorum ki çok iyi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =