Sağlık   Bakanlığı  tarafından taşra teşkilatı hizmet biriminde istidam edilecek 14 bin  işçi   alımı  için  Kura   sonuçları  merakla bekleniyor. Yüz binin üzerinde adayn başvuru da bulunduğu alımlarda 10 bin 998 temiz

haber7
0

Sağlık  Bakanlığı  tarafından istidam edilecek  14 bin işçi alımı  için sonuçların açıklanması bekleniyor. Hazine ve Maliye  Bakanlığı  ve  Sağlık  Bakanlığına ek olarak 32 bin personel  alımı  için düğmeye basılmıştı.  Sağlık   Bakanlığı  Corona virüs salgınına bağlı ihtiyaç nedeni ile  14 bin işçi alımı  süreci başlattı ve başvurular tamamladı. Şimdi ise başvuruda bulunan yüz binden fazla aday kuraların ne  zaman  çekileceğini merak ediyor. Peki  Sağlık   Bakanlığı   14 bin işçi alımı   Kura  sonuçları ne  zaman  açıklanacak?

KURA NE  zaman  ÇEKİLECEK?

Sağlık  Bakanlığı  tarafından alım yapılacak işçi kadrolarına ilişkin  Kura  çekimi 8 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilecek.

14 BİN İŞÇİ ALIMI  Kura  SONUÇLARI NE  zaman  AÇIKLANACAK?

Sağlık  Bakanlığı   14 bin işçi alımı  başvuruları tamam. Adaylar şimdi çekilecek kurayı ve  Kura  sonuçlarının açıklanacağı listeyi bekliyor. Açıklanan bilgiler ışığında  14 bin işçi alımı  için  Kura  çekimleri 8 Nisan tarihinde tarihinde gerçekleştirilecek. Noter çekilen kuraya onay verecek ve  Kura  sonuçları 9 , 10 , 11 Nisan tarihleri içesinde kamuoyuile paylaşılacak.

SONUÇLAR NEREDEN PAYLAŞILACAK?

14 bin işçi alımına ilişkin  Kura  sonuçlarının nereden paylaşılacağına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =