Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz bize yeteriz” sloganıyla başlatılan  Milli   Dayanışma  Kampanyası’na bir  destek  de VakıfBank’tan geldi. Kampanyaya 50  milyon  TL’lik katkıda bulundukların

haber7
0

Dünyayı saran koronavirüs pandemisi ile mücadele amacıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan  Milli   Dayanışma  Kampanyasına VakıfBank , 50  milyon  TL bağışladı.

 

 

İnsanlığın faydasına güzel işler yapmanın ve hayırda yarışmanın Anadolu geleneği olduğunu kaydeden  VakıfBank  Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih , “Sayın Cumhurbaşkanımız liderliğinde yürütülen salgınla mücadelede başarılı olacağımıza yürekten inanıyoruz. Bankamız köklerindeki kültür de bize darda kalana el uzatmayı öğütlüyor.  VakıfBank  Ailesi adına yaptığımız bu bağışın yanı sıra tüm çalışma arkadaşlarımı da kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Bugüne kadar her türlü zorluğa karşı kendi gücümüzle direndik. Bugün de “Biz bize yeteriz” diyerek 83 milyonun omuz omuza vereceğine yürekten inanıyorum” dedi.

Bu dönemde bankacılık faaliyetleriyle de Türkiye’nin yanındaki güç olduklarını belirten Üstünsalih , seferberlik ruhuyla hareket ettiklerini belirtti.

 

 

“Salgının ekonomideki sınırlı etkilerini bertaraf etmek için üstlendiğimiz sorumluluğu yerine getiriyoruz” diyen Üstünsalih , “Sayın Hazine ve Maliye Bakanımızın öncülüğünde başta kamu bankaları olmak üzere finans sektörü olarak büyük bir mücadele veriyoruz. İstihdamın korunması , halkımızın dara ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =