Migros  , son 10 gün içerisinde 2 bin  200  kişiyi iş başı yaptırarak başlattığı  istihdam  seferberliği kapsamında bin kişiyi daha işe alacak.

haber7
0

Migros un açıklamasına göre , şirket , başlattığı  istihdam  seferberliği doğrultusunda 45 bin kişilik çalışan ekibini daha da genişletiyor. Migros  Sanal Market  aracılığıyla 71 ile hizmet ulaştıran  Migros  , verilen yoğun siparişlere daha hızlı yanıt verebilmek adına  istihdam  sağlamaya devam ediyor.

 

Sanal market operasyonları için 1200 , mağazaları için 1000  yeni   istihdam  sağlayan Migros , toplamda 10 günde 2 bin  200  kişiye iş başı yaptırdı. Yaptığı ilk duyurunun ardından 60 bini aşkın iş başvurusu alan  Migros  un gelecek 10 gün içinde yapacağı 1000  yeni  işe alımla sağladığı ek istihdamı bir  ayda  3 bin  200  kişiye ulaştıracak.

Migros  Sanal Market  böylece aile bütçesine katkı sağlayan ürünlerini  Migros  kalitesi ve temassız teslimatla daha fazla kişiye ulaştırmış olacak. İş başvuruları basvuru.migros.com.tr adresinden yapılabilecek.

 

Migros  Sanal Market  hizmet ağını genişletiyor

Migros  Sanal Market  , artan talebe hızla yanıt vererek müşterilerine kesintisiz hizmet sunmak adına hizmet ağını  yeni  iller ve kanallarla da genişletiyor. Türkiye nin en yaygın online gıda platformu olan  Migros   Sanal Market  , Türkiye nin 71 ilinde sunduğu hizmeti 81 ile hızla yaygınlaştırıyor.

Şirket , geçen hafta mağazadan teslim seçeneğini hayata geçirdi. Bu kapsamda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =