Koronavirüs nedeniyle hastaneye yatırılan eski milli oyuncu  Rüştü  Reçber'in eşi Işıl  Reçber  , geçen 3 günü , tedaviyi ve yaşadıklarını anlattı.

haber7
0

Korona virüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi altına alınan eski milli kaleci  Rüştü Reçber  in son durumuyla ilgili eşi Işıl Reçber bilgi verdi.

 

 

Işıl Reçber in anlattıkları şu şekilde;

"72 saatimiz zordu inşallah daha iyi olacağız gönülden bizimle olan herkese sonsuz teşekkürler sevgiler... Boyut değiştirmiş , insan bünyesinin tanımadığı yeni bir virüs ile üstün yaratılmış canlının savaşı bu. Belirtileri normal soğuk algınlığı olarak görmeye ısrar etmeyin. Öyle ise şanslısınız , değilse vakit kaybedersiniz. Her şeyde olduğu gibi erken teşhis çok önemli. Boğazda burunda günlerce takılmıyor , hızlıca sevdiği bölgeye ilerliyor. Yani akciğerlere ve anında hızlıca konaklıyor , çoğalıyor , zatürre başlıyor. Sonra İlk 72 saat çok kritik. Ateş günlerce saatlerce sıtma nöbeti gibi soğuk soğuk. Daha önce yaşanmamış , hissedilmemiş görülmemiş , tuhaf belirtiler , ağır halsizlik , yorgunluk.  Gri   renk  ten ve dudak. Hızlı nefes alıp verme , nefes darlığı , sürekli bitmeyen konuşturmayan öksürük , düzensiz nabız. Devlet protokolü , özel ilaçlar , diğer tedavi ve cihazlar evinden ailenden uzak zorlu mücadele. Sevmediniz bunları belki ama ışık olsun aşama aşama yaşadıklarımız.. Benim net gözlemlerimle. Medyatik olanlar göz önünde ama ne yazık ki hastaneler full herkesin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =