Fenerbahçe'nin golcü oyuncusu  Vedat   Muriqi  , sarı-lacivertli kulübün sosyal medyadan gerçekleştirdiği canlı yayına katıldı.

haber7
0

Koronavirüs önlemleri kapsamında evden çıkmadıklarını belirten başarılı futbolcu , "Kendimi bu sürece hazırladım. Hazırlamasaydım çok zorlanırdım. Çok dışarı çıkan birisi değilim ama sıkıldığımda kendimi dışarı atan biriyim. Uyarılara uymaya özen gösteriyoruz" ifadelerini kullandı.

"İdmanları evde görüntülü yapıyoruz"

Bu süreçte çalışmalarını nasıl sürdürdüğünü de anlatan  Vedat  , "Maçlar ertelendikten sonra 3-4 gün izin verildi. Bu süre içinde gereken ekipmanlar dağıtıldı. İlk idmanı online yapacağız dediler. Görüntülü bir şekilde evimizde idmanları yapıyoruz. Analizciler , tercümanlar hepsi vakit ayırıyor sağ olsunlar. Sesler bazen üst üste biniyor , bazı zorlukları var ama Samandıra daki verimi aldığımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

"Herkes yardım yapmak istedi"

Takım olarak maddi yardıma muhtaç  olan  vatandaşlara yardımda bulunduklarını da sözlerine ekleyen 25 yaşındaki futbolcu , "Açıkçası hepimizin elini zor durumlarda taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle  Fenerbahçe  gibi kulüplerin bu kampanyalara katılıp başkalarına davet göndermesi çok daha anlamlı olduğunu düşünüyorum. Emre ağabeyle ufak bir toplantı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =