Türkiye  genelinde doktorundan hemşiresine hasta bakıcısında 112 acil servisine kadar binlerce  sağlık  çalışanı Koronavirüsle mücadele ediyor. Türkiye'nin  önde   gelen   firmaları  da  sağlık  çalışanların

haber7
0

Açıklamada görüşlerine yer verilen şirker CEO su Murat Emirdağ ,  sağlık  çalışanlarının salgına karşı büyük özveriyle çalıştığından bahsetti.

Emirdağ , "Sağlık personeli tarafından kullanılacak maske ve eldivenlerin , ülkemizin verdiği mücadeleye bir nebze katkı sağlamasını diliyor , tüm doktorlarımıza ve  sağlık  çalışanlarına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Hepsiburada Gebze Akıllı Operasyon Merkezi nde salgına karşı üst düzey tedbirlerin alındığını aktaran Emirdağ , müşterilerin tüm ihtiyaçlarını özenle karşılarken , onların , çalışanların ve tüm toplumun sağlığını azami düzeyde koruyacak hijyen kurallarına uyarak , Türkiye nin dört bir yanına kesintisiz teslimat yapmaya devam ettiklerini anlattı.

"PAKETLER HAZIRLANIRKEN VE TESLİM EDİLİRKEN HİJYEN TEDBİRLERİ ALINIYOR"

Murat Emirdağ , operasyon merkezine  gelen  her ürünün detaylı bir şekilde sterilize edildikten sonra depoya kabul edildiğini belirterek , siparişlerin de gerekli hijyen tedbirlerini alan ekipçe paketlendiğini bildirdi.

Tüm siparişlerin dezenfeksiyonu sağlanmış araçlarla en güvenli şekilde yola çıktığını ve  Hepsiburada  teslimat ekipleri tarafından hijyen kurallarına uygun olarak teslim edildiğini kaydeden Emirdağ , şu açıklamalarda bulundu:

"Benzer tedbirlerin ekosistemimiz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =