Rusya’da Belediye Başkanı Yardımcısı Anastasia Rakova , Moskova’da evde tedavi gören koronavirüs hastalarının nerede olduğunu  takip  etmek için ‘coğrafi konum verilerinin’ kullanılacağını duyurdu.

haber7
0

Rus basının haberine , Belediye Başkanı Yardımcısı Anastasia Rakova , Moskova’da evde tedavi gören  koronavirüs  hastalarının nerede olduğunu  takip  etmek için ‘coğrafi konum verilerinin’ kullanılacağını duyurdu.

Rakova , “Uygulamaları katılaştırıyoruz evde kendini izole eden  hastalar  için. Şu anda , evde tedavi gören  hastalar  için sürekli olarak  coğrafi  konum verisi sağlamak bir zorunluluk. Bu bizim daha hızlı davranmamıza olanak sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Daha önce  koronavirüs  teşhisi konmuş bir hastanın ,  koronavirüs  hastalarının kaldığı Kommunarka’daki hastaneden kaçtığı ve güvenlik kamerası sistemi ile  takip  edilerek geri gönderildiği ifade edildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =