KYK   borçları   ertelenecek  mi? Corona virüs salgını kapsamında milyonlarca öğrenci tarafından merak edilen  KYK   borçları   ertelenecek  mi sorusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan cevap geldi. İşte detaylar

haber7
0

Corona virüs kapsamında ekonomik önlem paketleri bir bir açıklanıyor. Türkiye de milyonlarca kişiyi ekonomik olarak etkileyen Corona virüs salgınına ilişkin yetkililer kredi ve kredi kartı borçlarının ertelendiğini açıkladı. Söz konusu açıklamaların milyonlarca öğrenci de  KYK  borçları ertelendi mi? sorusunu sormaya başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da ise konuya ilişkin beklenen açıklama geldi. Peki  KYK  borçları  ertelenecek  mi?  yurt  ücretleri  geri  ödenecek mi?

KYK BORÇLARI  ertelenecek  Mİ?

Milyonlarca öğrenci tarafından merak edilen  KYK  borcu  ertelenecek  mi sorusuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da cevap geld. Yapılan açıklamaya göre  KYK  kredi  geri  ödemeleri Nisan , Mayıs ve Haziran ayı için ilave bir maliyet yansıtılmadan ertelenebilecek.

KYK  yurt  ÜCRETLERİNİ GERİ ÖDEYECEK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre Yükseköğrenim yurtlarında kalan öğrencilerden , Mart ayında yurtta kalmadıkları günlerin ücretlerini iade edilecek. Ayrıca Nisan , Mayıs ve Haziran ayları için de ücret alınmayacak.

KYK KREDİ VE BURS ÖDEMELER KESİLMEYECEK!

Yine yatığı açıklama ile öğrencilerin yüreğine su serpen Cumhurbaşkanı Erdoğan kredi ve burs ödemelerinde herhangi bir kesinti ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =