Hastanede  koronavirüs tedavisi gördüğü iddia edilen Fenerbahçeli futbolcu  Max   Kruse  , "Hastanede  olduğumu   yazanlar   var  , evdeyim ve iyi hissediyorum" açıklamasını yaptı.

haber7
0

Fenerbahçe , geçtiğimiz günlerde yapılan testler sonucu bir futbolcu ve sağlık çalışanında koronavirüse rastlandığını duyurmuştu. Bu haberin ardından hastalığa yakalanan o ismin sarı-lacivertlilerin Alman oyuncusu  Kruse  olduğu iddia edildi.

 

 

32 yaşındaki futbolcu , söz konusu iddialara sosyal medya hesabından cevap vererek şunları söyledi:"Hastanede  olduğumu   yazanlar   var  , evdeyim ve iyi hissediyorum. Bunları dinlemeyin. Evde kalmaya devam edeceğim."

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =