Koronavirüs tedavisi gören ve bugün hastaneden  Taburcu   olan  Galatasaray teknik direktörü  Fatih Terim  , bir açıklama yayınladı.

haber7
0

İşte Fatih  Terim  in açıklaması:

Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu... Kimimiz virüsle , kimimiz sabırla , kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah , herkesin sınavını , kalbine göre versin... Ben , bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek , karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım.

Ürettiğim , katkı sağladığım her şeyin bana daha çok huzur vermesini sağlayacağım. Daha çok affedeceğim , daha az üzülmeye çalışacağım.

Hastane aşamasını tamamlayıp evimdeki aşamaya geçiyorum.

Bu süreçte başta Prof.Dr.Ferah Ece olmak üzere tüm Liv Hospital doktorlarına , çalışanlarına; desteğini , duasını eksik etmeyen büyüklerime , arkadaşlarıma , dostlarıma; oyuncu evlatlarıma ve yol arkadaşlarıma; başta kalbi sarı kırmızı atan canlarım olmak üzere tüm renklere gönül vermiş kardeşlerime; sabırla ve umutla yanımda  olan  aileme teşekkür ederim.

Ne olur , imkanlarınız el verdiğince evinizde kalın ve kendinizi koruyup önlemlerinizi alın.

Dün olduğu gibi bugünden sonra da ettiğim her duada , bu virüsle mücadele eden tüm savaşçılar ve hayatlarını , hayatlarımız için adayan tüm sağlık emekçileri olacak. Herkese elim kalbimde şükranlarımı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =