Ülkemizde hızla yayılan salgın nedeniyle bankalar  Kredi  ve  Kredi   Kartı  borçlarınıza 3  aya   varan   erteleme   imkanı  sunuyor. Peki  Bankaların   Kredi  -  Kredi   Kartı   Ertelemeleri   Nasıl  yapılır?

haber7
0

Türkiye de de vaka sayılarının artmasıyla hükümet bir dizi tedbiri yürürlüğe koydu. Kamu ve özel bankalar da vatandaşlara bu süreçte destek olmak adına bir dizi önlem aldı. Bankalar  Kredi  ve  Kredi   Kartı  ödemelerini 3  aya  kadar  erteleme   imkanı  sunuyor. Peki  Bankaların   Kredi  ve  Kredi   Kartı   Ertelemeleri   Nasıl  yapılır?

  HALK BANKASI KREDİ  erteleme  NASIL YAPILIR?

Hassas günlerden geçtiğimiz bu dönemde devreye aldığımız “Ekonomiye Destek Paketi” kapsamında;

 

talep etmeniz halinde 23 Mart 2020’den önce kullandığınız Bireysel İhtiyaç Kredisi , Taşıt Kredisi , Konut Kredisi taksit ödemelerinizi 3  aya  kadar erteleyebilirsiniz.

Erteleme işleminden doğan faiz farkınız , kalan  Kredi  vadenize eşit olarak dağıtılacaktır. Taksit  erteleme  talebiniz başvurunuz sonrası 7 iş günü içerisinde tamamlanacaktır. Taksit  erteleme  gerçekleştikten sonra tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılacak olup , yeni ödeme planınızı  Halkbank  İnternet Şube ve Mobil Şube’den görüntüleyebilirsiniz.

Bireysel  Kredi  Taksit  erteleme  talebimi nereden yapabilirim?

Halkbank İnternet Şubesi’nden giriş yaptıktan sonra; Ürün > Kampanyalarım > Güncel Kampanyalar sekmesinden Bireysel Taksit  erteleme  adımlarını ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =