Recep  ,  Tayyip  ve  Erdoğan   isimli  üçüzler , koronavirüsten korunmak için evde kalınması çağrısı yaparken ,  Cumhurbaşkanı  Erdoğan'a da mesaj yolladılar.

haber7
0

Dünyayı saran koronavirüsün Türkiye ye gelmesi ile birlikte yetkililer evde kalın mesajına uyan  Recep  ,  Tayyip  ve  Erdoğan   isimli   üçüzler   Cumhurbaşkanı   Erdoğan  a mesaj gönderdi. Sevimli  üçüzler  , "Biz evde kalıyoruz sen de evde kal hasta olma"  mesajı  gönderdi.

"SAKIN HASTA OLMA"

Türkiye de  koronavirüs  vakalarının görülmesi ile birlikte yetkililerin "evde kal" mesajına Fatih te yaşayan  Recep  ,  Tayyip  ve  Erdoğan   isimli   üçüzler  de uydu. Sevimli üçüzlerin  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  a gönderdiği "evde kal"  mesajı  gülümsetti. Babaları Mustafa Çubuk tarafından kaydedilen mesajda sevimli  üçüzler  "Cumhurbaşkanımız biz evde kalıyoruz sen de evde kal , sakın hasta olma" diye seslendi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 2 =