Serie A ekibi Inter'in Uruguaylı yıldızı  Diego Godin  , İtalya'yı saran koronavirüs salgını hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

haber7
0

İtalya Ligi Serie A takımlarından  Inter  forması giyen  Diego Godin  ,  koronavirüs  salgınında  İtalya  da yaşananları anlattı.Godin in açıklamaları şöyle;

 

 

"ÇOK ZOR BİR DÖNEM YAŞIYORUZ"

Son ana kadar sahaya çıkmak zorunda kaldık. Devam edip edemeyeceğimizi görmek için ipi sonuna kadar çektiler. Artık savunulamayacak noktaya kadar oynadık ve bugün , çok zor bir dönem yaşıyoruz.

 

 

"SAĞLIK SİSTEMİ ÇÖKTÜ"

Sağlık sistemi çöktü  İtalya  da , çok fazla ciddi anlamda hasta insana yetecek yoğun bakım yatakları yok. Başka hastalığı olan insanlar da tedavi alamıyor. Çok fazla profesyonel doktor da yok , çok zor bir durumdayız.

"HEPİMİZİ KARANTİNAYA ALDILAR"

Takımlar normal düzeyde idman yapmaya devam etti ama maçlar seyircisiz oynandı. 8 Mart günü Juventus a karşı son maçımızı oynadık. 5 gün sonra da onlar  koronavirüs  testi pozitif çıkan ilk oyuncularını duyurdu , Daniele Rugani. O noktada Juventus ta ve bizim takımda oyuncular karantinaya girdi. Lig durdu , ancak ilk olarak biz seyircisiz oynamaya devam ettik. Maçlarda başka virüslü oyuncular da vardı , hepimizi karantinaya aldılar.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =